Më mbaj mend (për 1 muaj)


Marseli - Hit Hit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hit Hit".
3. Video është e këngës "Hit Hit", por nuk këndohet nga Marseli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Marseli - Hit Hit  (Feat. Eri Qerimi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Muzika:

Sokol Koçi

Komente

Asnjë Koment

17/11/2020

2020-11-17T16:16:04+00:00


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Hit Hit" kënduar nga Marseli.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Hit Hit".
Videoklipi nga Marseli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.
Muzika: Sokol KoçiDërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Sabiani. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Marseli...
Ori ori origjinalja hit hit e bona
De de delisja hit hit e bona x2

Petro...
mu m'thirin talent
What's up talent
Muzika doktor
E une pacjent

U ngjita lart sot
Po ngjitna lart sot
E bojna non-stop
Dhe prap on top

ooooo A po t'pelqen kjo
ooooo E di t'pelqen kjo x2

Sabiani...
Ke te marr e ke te le
Hajde se s'po le asnje
Ti tullacin ke per kra
Un kam flok edhe para

Kam para kam para
Kam dhe unixat ne kra x2

Marseli...
Ori ori origjinalja hit hit e bona
De de delisja hit hit e bona x2

Petro...
m'thirin talent
What's up a talents
Muzika doktor
E une pacient

U ngjita lart sot
Po ngjitna lart sot
E bojna non-stop
Dhe prap on top

oooo A po t'pelqen kjo
oooo E di t'pelqen kjo x2

Sabiani...
Ke te marr e ke te le
Hajde se s'po le asnje
Ti tullacin ke per kra
Un kam flok edhe para
Para kam para
Kam dhe unixat ne kra x2

Marseli...
Ori ori origjinalja hit hit e bona
De de delisja hit hit e bona x2

...Më Shumë Këngë Nga Marseli:


Komente mbi këtë këngë