Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Marsida Saraçi & Arbër Arapi - Hapa Dashurie  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2007

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Arbër Arapi

23/11/2007

2007-11-22T23:00:00+00:00Ka nje here te pare
per cdo njeri ne jete
kur nis zemra te rrahe
dhe trupi luan vete.
Nuk them dot asnje fjale
i dehur ne arome.
Me ler vetem nje cast,
me sy te te shijoj.

Eja pak me prane
ti zemren time ta degjosh.
Te ndiesh ritmin tim
me te bashke sonte te vallezosh.

Jo mos me thuaj s'mundesh jo
jo vec shikimet nuk mjaftojne
Provo te me vish prane
zbulo sekretin qe une kam.

Jo, jo mos u drruaj
tani me s'jemi te huaj
ritmi i zemres tende
mua me perpin
Jo,jo mos u druaj
tani me s'jemi te huaj
ti, une trupa tane
tani jemi vec 1.

Caliente, esta noche
con migo siempre aqui.

Sekret ne zemer ke,
provo te ma zbulosh.
Mos thuaj jo "Me fal"
Mos thuaj "Do te shkoj"

Jo mos me thuaj s'mundesh jo
jo vec shikimet nuk mjaftojne
Provo te me vish prane
zbulo sekretin qe une kam.

Jo, jo mos u drruaj
tani me s'jemi te huaj
ritmi i zemres tende
mua me perpin
Jo,jo mos u druaj
tani me s'jemi te huaj
ti, une trupa tane
tani jemi vec 1.


Më Shumë Këngë Nga Marsida Saraçi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet