Më mbaj mend (për 1 muaj)

Maya Alickaj - Hall Me Ty Qef Me Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  29

nuk e di se kur gabova
kur te lash a kur te mora
bera mira bera keq o si tja bej
o si ta ndreq . x 2
ref x 2: hall me ty qef me ty te kam dite nat ne sy kur te kisha nuk te doja kur me ike te kerkoja
mos u tall me dashurine eshte si lule do kujdes ta kam falur shpirtin tim o fale mend
sa te ksh jet x 2 .
zemrat tona jan marr vesht rrin bashk e zbehen dy e keshtu moj zemra ime
o je per mua o jam per ty
ref x 4: hall me ty qef me ty te kam dit e nat nesy kur te kisha nuk te doja kur me ike te kerkoja
kur te kisha nuk te doja kur me ike te kerkoja


Ky tekst u dërgua nga  helenaMaya Alickaj
Publikimi: 12/12/2010
Muzika: Adrian Hila
Teksti: Maya Alickaj
Orkestrimi: Adrian Hila


Maya Alickaj - Hall Me Ty Qef Me Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hall Me Ty Qef Me Ty".
3. Video është e këngës "Hall Me Ty Qef Me Ty", por nuk këndohet nga Maya Alickaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Maya Alickaj:


Komente 0