Më mbaj mend (për 1 muaj)


Maya Alickaj - Vajzat Suliote

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vajzat Suliote".
3. Video është e këngës "Vajzat Suliote", por nuk këndohet nga Maya Alickaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Maya Alickaj - Vajzat Suliote  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

Këngë e albumit:

"Nuse Ne Gusht"

Këngë e albumit:

"Guri I Rende Ne Vend Te Vet"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00C'jane ato sorkadhe
Ne majen e shkembit
Jane vashat e Sulit o
Drite i japin vendit o
Drite i japin vendit

Jo mor jo nuk jane
Nuk jane sorkadhe
Jane vasha Suljote o
Ne dasmen e madhe o
Ne dasmen e madhe

U hodhen nga shkembi
Nje nga nje me rradhe
Veshur dhe stolisur, aman
Me fustan te bardhe o
Me fustan te bardhe

C'jane ato Shqiponja
Qe po flutrojne
Hajde shoqe shoqes o
M'duket se i thone o
M'duket se i thone

Nuk jane Shqiponja
Dymbedhjete Suljote
Qe do te kujtohen, aman
Sot e nje-mije mote o
Sot e nje-mije mote


Ky tekst u dërgua nga Maira
Më Shumë Këngë Nga Maya Alickaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet