A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Mc Kresha & Lyrical Son - Diskotek Me Uzi  (Feat. Da Ghost)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  53

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/08/2011

2011-08-19T14:01:24

Featuring

Da Ghost

Më Shumë Nga

Lyrical Son

Këngë e albumit:

"Për Inati T'njoni Tjetrit"


2X Ref:
n'Ddiskotek me uzi
120 pulsi
Qa qa qa po kqyr?
Qa qa qa po kqyr?

Mc Kresha:

Qa Qa k*** po kqyr 120 pulsi
n'Diskotek me uzi thu ti erdh ky i smuti.
Jo erdhen kta t'Smutit kombinim flaka e barutit
zjerem e bojna perfekt edhe kur jena gjys dekt ose jerum
dhipi mkqyr nsy hajde guxo merum
e sa per trip a hihet per ni dhip nzjerrum jom helum veshum zi si TARANTULA
Digital krejt me pulla ghost tavnik infinit jon house
in this shit from coast to coast ta bina me boast son ti qka mson
kur o lyrical son e nbeat hey msusi
trritet pulsi kur na sheh
Ndisco me uzi,
Ndisco me uzi,
Ndisco me uzi,
Ndisco me uzi.

2X Ref:

n'Diskotek me uzi
120 pulsi
Qa qa qa po kqyr?
Qa qa qa po kqyr?

Da Ghost:

Shtyju e piju qysh dush merre rrugen nmes nclub
pshtjelle e dheze sa dushper pulsi osht o n'to
preki ato edhe kto edhe shoqet e tyne lirisht
e per nej mos e boj gajle se na tre ta sjellim ngisht
e si nfore kishe su bo ssen bojn kang qe e dhe beati e man nmen
lyrical kresh ghost me ni ven uzi nxjerret e te ti kqyr my man.

Ref:
n'Diskotek me uzi
120 pulsi
Qa qa qa po kqyr?
Qa qa qa po kqyr?

Lyrical Son:

Up in Smoke Tour automjeti tu bo kuku qa i bona vetit
jo be se cool une vet i treti n'kuk dy copa si john wayne
cowboy man e keni friendsin tu i gjet haverat qe mrena na presin
tu i lyp nclub ghost me kreshen vin dy qika mu ma teshin
Qyre ky albenien a o qyky qaj? Ma i mir koka ntelevizor se sa live.
Qyre ky albenien a o qyky qaj? Ma i mir koka ntelevizor se sa live.
BITCH Nal kqyrum nsy jom lyrical sone une sdi me kcy
kuku po tfort e paske qit kry
thirri future stepat(step) e ata kcejn me ty.

2X Ref:
n'Ddiskotek me uzi
120 pulsi
Qa qa qa po kqyr?
Qa qa qa po kqyr?


Ky tekst u dërgua nga  EnisiBoy   dorartt1   RonaldKing   MrAlbbi
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019