A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Mc Kresha & Lumi B - Harro


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/02/2019

2019-02-17T12:00:00

Më Shumë Nga

Lumi B

Këngë e albumit:

"United State Of Albania"


[MC Kresha]
Iq dhipa rrom rape, Lej tripat som llafet
Spllifa kena rifa rabi llaket, Olympin hap tu bo vrap
Jointi madh stafet, Lulet ma t'mira n'bouqet
Hejtirat suck it, perndryshe munesh me mu hjek pi rakit
Ju kom thon prej startit, skeni t'boni me artin

E na ta llakim partyn, si mas termostatit
le t'na copyratin jav fali copyrightin
Sherri originallit u dasht me dal pirati
I ka kap inati qata spo kapiratin
Njerzt e bojn bastin tjert e presin rastin
Si djemt e ghettos tu e ndrru NBA draftin
Menojn qe o loj i njoftoj me warcraftin
Suksesin ma mohojn thu se mka qellu te rafti
Biznesi i zi si nafti smerr vesh je off ti
Un marr kesh kur lofi, marrakesh tu e lu golfin
Deri n'Marec tu e shty gollfin
Yeah, spaneq veq tymosi, rima tymi t'sosi

[REF.: Lumi B]
Pun e rron haver, pun e rron
Per mu shty me neve, shum pun e rron
Kshtu qe veq harro (Harro), say harro (Harro)
Kur t'vje puna per ket shit, harro
Seni nuk tu shit se o shit harro
Kshtu qe veq harro (Harro), say harro (Harro)

[Lumi B]
Kerkush sma len shej, punoj e nuk flej
Ma mir me nejt me 5 ujq se ma 50 qej
Nuk e kepi gojen as nuk lshoj pej
Kur o hana e plot ruju ku je tu nejt
Hey yo pussy o ka t'shihet bruce
Une jom kryefjala, ti je snitch kallxuesi
Krejt mahallen e ki teach
Tash po t'thirrin knusi
Aj putetin putin qaj rusi
Jeta nuk o bardh e zi, as dres e juventusit
Gzohesh para vakti e han gollen n'minut t'fundit
Kshtu qe kqyre punen tone, ose ma mire le
Kerri jem gipser man uh sa shum po ngreh (shum po ngreh)
Voom voom voom, po vjen era gum
Kena tjera pun kshtu qe havera na shkum
Lum ninja tu i pre si kingja
22 incha mu kan kap si rriqna (Fuck em!)

[REF.: Lumi B]
Pun e rron haver, pun e rron
Per mu shty me neve, shum pun e rron
Kshtu qe veq harro (Harro), say harro (Harro)
Kur t'vje puna per ket shit, harro
Seni nuk tu shit se o shit harro
Kshtu qe veq harro (Harro), say harro (Harro)

[Lumi B]
When i say ha-ha you say harro
When i say ha-ha you say harro
Ha-ha-ha harro
Ha-ha-ha harro


Ky tekst u dërgua nga Spachi
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019