Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mc Qoppa, Aggro & Arben Bytyqi - 220 Km/H  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Teksti:

Mc Qoppa

Video Produksioni:

MAX Production

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Aggro

Më Shumë Nga

Arben Bytyqi

03/06/2019

2019-06-03T17:07:59+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "220 Km/H" kënduar nga Mc Qoppa, Aggro & Arben Bytyqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mc Qoppa, Aggro & Arben Bytyqi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mc Qoppa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet