Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meda - Kurre Mos Thuaj Kurre Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  45

S'ka moment te lige
N'dashuri kam thane
E tash e kuptova
Sa gabim jam kan

E kur dashurohesh
Askend nuk e njeh
Krejt qka flasin, le t'flasin
Nuk i nin e nuk i sheh

REF. 2x
Kurre mos thuaj kurre
Qe n'dashni nuk bjen
Asaj nuk i dihet
Vjen, ren e pa ren

Asnjehere ne jete
Jo, s'e kam besu
Se vjen ai moment
N'dashni me u dorzu

E kur dashurohesh
Askend nuk e njeh
Krejt qka flasin, le t'flasin
Nuk i nin e nuk i sheh

REF. 4x
Kurre mos thuaj kurre
Qe n'dashni nuk bjen
Asaj nuk i dihet
Vjen, ren e pa ren


Ky tekst u dërgua nga tiniMeda
Renditja: Top 200
Publikimi: 20/07/2015
Muzika: Nexhat Mujovi (Wirusi)
Teksti: Arsim Bunjaku
Orkestrimi: Nexhat Mujovi (Wirusi)


Meda - Kurre Mos Thuaj Kurre
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kurre Mos Thuaj Kurre".
3. Video është e këngës "Kurre Mos Thuaj Kurre", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

12

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Meda:


Komente 3