Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meda - Ditelindja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  5

Për ditëlindjen tonde jemi mbledh për ty
Për dëshirat tua qiri jet me i fry
Jemi me ty shoqni e vërtet
Shëndet dashni paq sa t'kesh jet

Ref 2x:
Shum shum shum urime
Të uron shoqnia
Edhe 100 edhe 100
Të bekoft perëndia

Vitet jan numra shpirti mbet i ri
Ti ke vite ah sa je tum ndi
Jemi me ty shoqni e vërtet
Shëndet dashni paq sa t'kesh jet

Ref 2x:
Shum shum shum urime
Të uron shoqnia
Edhe 100 edhe 100
Të bekoft perëndia


Ky tekst u dërgua nga  VinLamaMeda
Renditja: Top 200
Publikimi: 15/06/2022
Muzika: Nurteel
Teksti: Ghulo


Meda - Ditelindja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ditelindja".
3. Video është e këngës "Ditelindja", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Meda:


Komente 0