Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meda - Qka Bone Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

TEKSTI

Nje Zemer Pa Faj Pse
E Bon Me Vaj Nje Jete.
Nje Jete E Humba Pas
Teje Ah Sa Let Ah Sa
Let Hoqe Dore Prej Meje

REFRENI

Ah Ku Ku C'Ka Bone E
Humbe Dashnin Tonde
Aaah Ku Ku C'Ka Bone
E Humbe Dashnin Tonde

TEKSTI DY

Vleren S'Ma Ke Dit Une
T'Kam Dasht Me Shpirt.
Nje Jete Nje Jet E Humba
Pas Teje E Sa Let E Sa
Let Hoqe Dore Prej Meje

REFRENI DY

Ah Ku Ku C'Ka Bone E
Humbe Dashnin Tonde.
Aaah Ku Ku C'Ka Bone
E Humbe Dashnin Tonde


Ah Ku Ku C'Ka Bone E
Humbe Dashnin Tonde.
Aaah Ku C'Ka Bone E
Humbe Dashnin Tonde


Ky tekst u dërgua nga Arsi CenaMeda
Publikimi: 16/07/2022
Teksti: Ghulo
Video Produksioni: Time Pictures
Produksioni: Nurteel
Directed: Adriatik Asllani


Meda - Qka Bone
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qka Bone".
3. Video është e këngës "Qka Bone", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Meda:


Komente 0