Më mbaj mend (për 1 muaj)

Megi - Ik Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  11

Me t'fol kam frik
E sa her jam pergatit me ik
Un thell me veten jam merzit
Mos bej gabim

Me t'fol kam frik
Historia s'du me u perserit
Kjo pyetje zemren ma trondit
Mos bej gabim?

Ma thuaj tiiii
a
ke frik?

Se di a do ta fal
Besove ti nje tjeter kte nate
Se di a do ta fal
Si shkove dhe me le mu ne faj
Se di a do harroj
Pse dreqin ti me cove ne djall
Jo jo nuk mund ta fal

Si mund te t'bind
Ta kuptosh qe une per ty kam lind
Ne dyrt e zemres kam trokit
Per pak dashni

Si mund te t'bind
Si te flas me ty e t'mos kem frike
Te dal nga vetja une cdo dite
Per pak dashni

Ma thuaj tiiii a
ke frike?

Se di a do ta fal
Besove ti nje tjeter kte nat
Se di a do ta fal
Si shkove dhe me le mu ne faj
Se di a do harroj
Pse dreqin ti me cove ne djall
Jo jo nuk mund ta fal

Se di a do harroj
Pse dreqin ti me cove ne djall
Jo jo nuk mund ta fal
Jo jo nuk mund ta fal.

Ky tekst u dërgua nga EdiPublikimi: 01/09/2019
Festivali: Kënga Magjike 2019
Muzika: Kledi Bahiti
Teksti: Filloreta Raçi (Fifi)
Produksioni: Threedots


Komente 0


Megi - Ik
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ik".
3. Video është e këngës "Ik", por nuk këndohet nga Megi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.