Më mbaj mend (për 1 muaj)

Melinda - Melodia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  30

REF.:
M'kujtohet sikur melodia
Gabimet e tua i prishën krejt planet e mia
Sa jena dasht, e din veç Perëndia
Sa vret dashuria ah sikur ta dija
Sikur melodia, sikur melodia

Yo ah yo
Ani ani mendon që ta fali
Sa herë që m'kujtohesh i fshi lotët me Armani
Ha ani ani
Mos m'lut mo tani
Mos m'pyt a kthehem?
Ti lexo te filxhani
Qysh bre hala me sy qel ti po sheh ëndrra
Me m'zevendësu s'je tu mujt nah nah aha
Krejt je tu lujt aha
Kur e nin kët melodi ka me tu thy zemra

E tash jom rahat, rahat
Fly edhe high si me pi hashash
Po shkoj ma nalt, ma nalt
Me ty jam ni e zbrazt
Si mem hi hajnat

REF.:
M'kujtohet sikur melodia
Gabimet e tua i prishën krejt planet e mia
Sa jena dasht, e din veç Perëndia
Sa vret dashuria ah sikur ta dija
Sikur melodia, sikur melodia

Pac fat nuk kam koh per drama
Po nina shum fly tu pina ni 6-katsh
sa inat sjam e thyme aspak
Smoking da ganga in Jamaica
Tash jam tjeter destinacion
Besom rruga mu ku pom çon
Ti sje e as une mo nuk jam
Ti per mu s'egsiston
melodia n'veshin tan jam
A pe dhezim edhe njo hajde
gutu mo gutu mo
Nje jet e kena krejt
Tash ma s'ka kurrgjo
Qendra vemendjes you know im dhe baddest
Kush ma shum ktu permendet?

REF. 2x:
M'kujtohet sikur melodia
Gabimet e tua i prishën krejt planet e mia
Sa jena dasht, e din veç Perëndia
Sa vret dashuria ah sikur ta dija
Sikur melodia, sikur melodia


Ky tekst u dërgua nga Katerina / emanuela love hateMelinda Ademi
Renditja: Top 200
Publikimi: 06/11/2021
Muzika: Melinda Ademi
Teksti: Melinda Ademi
Video Produksioni: Cinegr8
Produksioni: Çelik Lipa
Directed: Valon Aziri
Styling By Walone Fashion Group
Make Up By Sellma Kasumoviq
Hair By Kaci LleshiMelinda - Melodia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Melodia".
3. Video është e këngës "Melodia", por nuk këndohet nga Melinda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

8
8

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Melinda Ademi:


Komente 3