Official Video

Muharem Qaili - Në Këmbët E Tua Nan Është Xheneti


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/07/2018

2018-07-21T10:11:20

Teksti:

Mergim GashiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Në Këmbët E Tua Nan Është Xheneti" kënduar nga Muharem Qaili.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Muharem Qaili i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Memi:

Më Shumë...