Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Mentor Haziri & Albana Osmani - I Çmendur Për Ty


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  23

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/06/2012

2012-06-05T04:01:40Mentor Haziri :

Të kam kërkuar
Të kam lënduar
Deri tani
Më vjen si ëndërr
Cdo ditë në mëndje të mbaj

Albana Osmani :

E di e kam kuptuar
zemër
at qe pranë s'të kam
unë në mendje shkruaj
si ty të njejtat fjalë
dhe të pelqen ty
dhe krahet hap ty
sikur më dëgjon

Refreni (2x) :

Veç njëherë të përqafoj
Jam i çmendur unë për ty
Edhe unë si ti njësoj
Jetën time jap për ty
Veç njëherë të përqafoj
Të kam shpirt dhe ti e din
Edhe unë si ti njësoj
Ti më prit do vi do vi

Mentor Haziri :

Të kam kërkuar
Të kam lënduar
Deri tani
Më vjen si ëndërr
Cdo ditë në mëndje të mbaj

Albana Osmani :

E di e kam kuptuar
zemër
at qe pranë s'të kam
unë në mendje shkruaj
si ty të njejtat fjalë
dhe të pelqen ty
dhe krahet hap ty
sikur më dëgjon

Refreni (2x) :

Veç njëherë të përqafoj
Jam i çmendur unë për ty
Edhe unë si ti njësoj
Jetën time jap për ty
Veç njëherë të përqafoj
Të kam shpirt dhe ti e din
Edhe unë si ti njësoj
Ti më prit do vi do vi


Ky tekst u dërgua nga  RDmusic
Më Shumë Këngë Nga Mentor Haziri: