Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Mentor Kurtishi - Jeto Se Une Kam Vdek Per Ty  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22

Komente

Asnjë Koment

01/12/2003

2003-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"E Pranoj Çdo Kusht"

Këngë e albumit:

"Baladat E Shpirtit"

Këngë e albumit:

"Pikon Loti"
Mos m`kërko n`adress të vjetër mua ti
mos kërko as n`derë e as në shpi
mos pyt për njeriun që më nuk jeton
adres të varri nuk egziston

Ref:
Jeto se unë kam vdek për ty
mos qaj mos mbaj zi
shko në shpi
hudhi dy grushta dhe dhe ikë
vazhdo jetën me jetu
të gjallët vendin se kan ktu
se kan ktu

Mos kërko atë numër më në telefon
se ndëgjusën më ska kush e qon
mos më prit në derën tënde të trokas
as me gurë dritarën tënde ta godas

Ref:
Jeto se unë kam vdek për ty
mos qaj mos mbaj zi
shko në shpi
hudhi dy grushta dhe dhe ikë
vazhdo jetën me jetu
të gjallët vendin se kan ktu
se kan ktuuu

Jeto se unë kam vdek për ty
mos qaj mos mbaj zi
shko në shpiiii
hudhi dy grushta dhe dhe ikë
vazhdo jetën me jetu
të gjallët vendin se kan ktu
se kan ktuuuu


Ky tekst u dërgua nga  ismail   bani
Më Shumë Këngë Nga Mentor Kurtishi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet