Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mentor Kurtishi - Von Esht Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Qdo dit po digjem kapak
Dhimbjen e kam nzemer
Se ty te kam larg
Tkam prit e ti nuk je ardh
Pse sme vrave ti
Po me le te gjall

Ref: 2X
Von Esht Von Per Ty Gjithqka
Von Per Te Jetuar
Von esht Per Te Qa

Qdo dit po digjem kapak
Dhimbjen e kam afer
Se ty te kam larg

Tkam prit e ti nuk je ardh
pse sme vrave ti
Po me le te gjall

Ref: 4x
Von Esht Von Per Ty Gjithqka
Von Per Te Jetuar
Von esht Per Te Qa


Ky tekst u dërgua nga Lina   ALDOooo

Mentor Kurtishi - Von Esht
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Von Esht".
3. Video është e këngës "Von Esht", por nuk këndohet nga Mentor Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mentor Kurtishi:


Komente 0