Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mentor Kurtishi - Ajo Shkoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  31

Mos më pytni pse po qajë
Pse lotin se mbaj
Mos më pytni pse po vuaj
Zjarrin n`Zemër s`mund ta shuaj

Ref:
Ajo shkoj më harroj
Mbushma goten,
Mbushma goten në kët natë
Për mua ska gjum
S`dua n`ëndër ta takoj
Se e deshta shumë
Ajo shkoj më harroj
Vetëm gota po m`shoqëron

Mos me pytni pse po pi
Sonte kam mërzi
Mos më thoni të pushoj
Se s`mund ta harroj

Ref:
Ajo shkoj më harroj
Mbushma goten,
Mbushma goten në kët natë
Për mua ska gjum
S`dua n`ëndër ta takoj
Se e deshta shumë
Ajo shkoj më harroj
Vetem gota po m`shoqëron

Mbushma goten,
Mbushma goten në kët natë
Për mua ska gjum
S`dua n`ëndër ta takoj
Se e deshta shumë
Ajo shkoj më harroj
Vetem gota po m`shoqëron(2x)


Ky tekst u dërgua nga  valbona   bani

Mentor Kurtishi - Ajo Shkoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ajo Shkoj".
3. Video është e këngës "Ajo Shkoj", por nuk këndohet nga Mentor Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mentor Kurtishi:


Komente 0