Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mentor Kurtishi - A Me Qesh A Me Qajt? Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  9

Sa ditë kan kalu me ty pa u pa
Malli m`paska marrëme ta ndi atë za
Malli m`paska marrë me i pa ata sy
Si dikur, si dikur me ndejt bashkë me ty

Ref:
O a t`besoj a mos t`besoj
Që prap ty po t`takoj
A me qesh, a me qajtë
Për kto zemra që jan nda (2x)

Sa ditë kan kalu me ty pa u pa
Malli m`paska marrëme ta ndi atë za
Malli m`paska marrë me i pa ata sy
Si dikur, si dikur me ndejt bashkë me ty

Ref:
O a t`besoj a mos t`besoj
Që prap ty po t`takoj
A me qesh, a me qajtë
Për kto zemra që jan nda (2x)

Ref:
O a t`besoj a mos t`besoj
Që prap ty po t`takoj
A me qesh, a me qajtë
Për kto zemra që jan nda (2x)


Ky tekst u dërgua nga Anita   bani

Mentor Kurtishi - A Me Qesh A Me Qajt?
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Me Qesh A Me Qajt?".
3. Video është e këngës "A Me Qesh A Me Qajt?", por nuk këndohet nga Mentor Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mentor Kurtishi:


Komente 0