Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mergim Gojani (Gimi) - Shoqe S'muj Me T'pase Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Ne nje mahall jemi rrit
Afer i kem pas shtepit
jemi njohur si femi

me vite u shoqeruam
tjeret kurr nuk na munguan
Bota jone ishim veq un dhe ti

skam dasht me u dashuru
o pasha syt
por zemra nuk pyt
zemra nuk pyt.

QYSH MEJ DHAN FUND KSAJ SHOQNIE
SHOQE SMUJ MET PAS
DIGJEM ME ZJARR DASHURIE
ZEMRA DON MEM PLAS
ZEMRA DON MEM PLAS PER TY
U DOGJA FARE
HAJDE ZEMER BANMA NJI QARE

QYSH MEJ DHAN FUND KSAJ SHOQNIE
SHOQE SMUJ MET PAS
DIGJEM ME ZJARR DASHURIE
ZEMRA DON MEM PLAS
NUK KAM DASHT KESHTU MEM NDODH
NGA KREJT FEMRAT
VETEM SHOQEN MA DON ZEMRA.
Mergim Gojani (Gimi)
Publikimi: 10/03/2015
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 14
Teksti: Ilir Berani
Video Produksioni: SWART


Mergim Gojani (Gimi) - Shoqe S'muj Me T'pase
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shoqe S'muj Me T'pase".
3. Video është e këngës "Shoqe S'muj Me T'pase", por nuk këndohet nga Mergim Gojani (Gimi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mergim Gojani (Gimi):


Komente 2