Më mbaj mend (për 1 muaj)

Merita Bunjaku - U Largove Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

U largove dhe me le
me vaj n,buze e lote ne sy
me hape nje plag te re
zemra mbeti ne vetmi.

Te therras te me vish perseri
edhe pse ate dhembje e ndij
se zoti m,takoi me ty
dhe me beri te vuaj gjithnji te vaj gjithnje.

ref.
U largove dhe me le ...

Te therras gjithkund te kerkoj
ikjen tende se besoj dot
shum premtove ne kete jet
ku je tani ti ku je tret tani ku ke mbet.

ref.
U largove dhe me le ...


Ky tekst u dërgua nga  gresaMerita Bunjaku
Publikimi: 01/12/2005
Orkestrimi: Nexhat Mujovi (Wirusi)
Studio: Pro Sound


Merita Bunjaku - U Largove
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "U Largove".
3. Video është e këngës "U Largove", por nuk këndohet nga Merita Bunjaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Merita Bunjaku:


Komente 0