Më mbaj mend (për 1 muaj)

Merita Bunjaku - Lun Me Naze Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

po na vjen nje er e mallit
er e mallit plot freski
ta kalujt flokun e ballit
ta ka shplu synin e zi
ta kalujt flokun e ballit
ta ka shplu synin e zi

ref:
lun me naze per merak
sikur ty nuk paskam pa
loja jote mka habit
bukuri si ty nuk ka(2x)

sikur hana po mbon drit
drita jote po m'verbon
kur e lun bellin e holl
zemren djemve pesh jau qon
kur e lun bellin e holl
zemren djemve pesh jau qon

ref:
lun me naze per merak
sikur ty nuk paskam pa
loja jote mka habit
bukuri si ty nuk ka(2x)

ref:
lun me naze per merak
sikur ty nuk paskam pa
loja jote mka habit
bukuri si ty nuk ka(2x)


Ky tekst u dërgua nga  valbona


Nuk kemi video për këtë këngë.


Merita Bunjaku
Publikimi: 01/12/2005
Orkestrimi: Nexhat Mujovi (Wirusi)
Studio: Pro Sound


Merita Bunjaku - Lun Me Naze
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lun Me Naze".
3. Video është e këngës "Lun Me Naze", por nuk këndohet nga Merita Bunjaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Merita Bunjaku:


Komente 0