Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Live Video Kërko Video

Merita Gashi - Jalla Bana N'kam U Qova  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/12/2016

2016-11-30T23:00:00+00:00

Orkestrimi:

Vedat Lushtaku

Këngë e albumit:

"Live 2016"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jalla Bana N'kam U Qova" kënduar nga Merita Gashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Merita Gashi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Merita Gashi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet