Më mbaj mend (për 1 muaj)


Merita Gashi - Ah Dashnore
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ah Dashnore".
3. Video është e këngës "Ah Dashnore", por nuk këndohet nga Merita Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Merita Gashi - Ah Dashnore Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Orkestrimi:

Vedat Lushtaku

Këngë e albumit:

"Live 2016"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2016

2016-11-30T23:00:00+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ah Dashnore" kënduar nga Merita Gashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 1 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
1

DËRGO TEKSTIN

Orkestrimi: Vedat Lushtaku
Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Labi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

(2 her)
Ka lon ne qytet e ti nuk me flet
I vetmuar kam mbet a jetohet vet ket jet

(2her)
Ah dashnore zemren ma more
Ah dashnore pse sme fole

(2her)
Ti von nuk pot t'bahet e jeta mu pom thahet
Vec nje her mem buzqesh ti dimrin ma bon ver

Ah dashnore zemren ma more
Ah dashnore pse sme fole

Ah dashnore zemren ma more
Ah dashnore pse sme fole

Ah dashnore zemren ma more
Ah dashnore pse sme foleMë Shumë Këngë Nga Merita Gashi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë