Më mbaj mend (për 1 muaj)

Merita Spahiu - Zemren E Shite Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  7

Pse e shite dashurin , dashurin ti zemra ime
Paske qen ti nje vitrin plot me premtime e un isha fietja e par oooo, Nuk e dija sado vuaja se dija
se ma morri mendjen time perendia sot vetmia po me qmend pa ty oo

Ref:2x
Gjithmone do jesh ti dashuriaa dhe pse ke qen ti tradhetia e pranoj nuk do mundem , ti je ndienja qe me qmend edhe ne gjum me mungon shum

Zemren e shite shikoj sot shiko sot sa larg mberrite
dashurin ti ma venite ti je shkaku i lotve ne sy ooooo

Nuk e prisja tradhetin jo nuk e prisja nje mij her me
mir pranoja un te vdisja sepse jeta jo nuk vlen pa ty

Ref:2x
Gjithmone do jesh ti dashuriaa dhe pse ke qen ti tradhetia e pranoj nuk do mundem , ti je ndienja qe me qmend edhe ne gjum me mungon shum


Ky tekst u dërgua nga Tringa PeciMerita Spahiu
Renditja: Top 200
Publikimi: 21/12/2013
Video Produksioni: Urban Graphics


Merita Spahiu - Zemren E Shite
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemren E Shite".
3. Video është e këngës "Zemren E Shite", por nuk këndohet nga Merita Spahiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Merita Spahiu:


Komente 0