Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Meti Maloku - Dikush Te Pret  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/02/2016

2016-02-09T19:00:02

Këngë e albumit:

"Me Zemër"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dikush Te Pret" kënduar nga Meti Maloku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Meti Maloku i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Meti Maloku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet