Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meti Maloku - Kallxoma Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kallxoma kallxoma
Kallxoma se me don
Kallxoma e mos luj
Jo mos luj ti me mu Kallxoma kallxoma
Kallxoma se me don
Kallxoma e mos luj
Jo mos luj ti me mu

Strof
Nje miljon arsye ke
Ti me thon vec po
Me ty si pa ty un jam
Zemra sa te do

Brixh
Se di ku me ty po gaboj
Po me ben te ndihem ne faj
Ama vetem vetem nje shanc
Tjeter nuk po du

Strofa 2
Nje buzqeshje ti e jep
Zemra sa e ndjen
Ama dhe nje puthje ama
Te dua per jet

Kallxoma kallxoma
Kallxoma se me don
Kallxoma e mos luj
Jo mos luj ti me mu Kallxoma kallxoma
Kallxoma se me don
Kallxoma e mos luj
Jo mos luj ti me mu
Meti Maloku
Publikimi: 29/09/2017
Muzika: Sokol Koçi
Teksti: Sokol Koçi


Meti Maloku - Kallxoma
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kallxoma".
3. Video është e këngës "Kallxoma", por nuk këndohet nga Meti Maloku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Meti Maloku:


Komente 0