TEKSTESHQIP

Mihrije Braha
Kollaj
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kollaj" kënduar nga Mihrije Braha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Duke patur parasysh impaktin pozitiv që përfitohet, produkti muzikor erdhi i finalizuar i punuar në aspektin vizual edhe me videoklip, video produksioni i të cilit është përgatitur nga MProduction. Ky videoklip u publikua me datë 13 Shkurt 2020. Për vijën melodike dhe për fjalët e këngës u përkujdes Arsim Bunjaku, teksa kënga vjen me orkestrim nga Astrit Halimi & Lul Vushtria.