TEKSTESHQIP

Mihrije Braha & Naim Abazi
Po Du Me Ba Dasem
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Po Du Me Ba Dasem" kënduar nga Mihrije Braha & Naim Abazi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për komponimin dhe për orkestrimin u përkujdes Ardian Kastrati, teksa këngës i janë përshtatur vargjet nga Abaz Selmani.