Më mbaj mend (për 1 muaj)


Milaim Mezini & Mahmut Ferati - Kur Jam Kan Ni Vakt I Ri

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Jam Kan Ni Vakt I Ri".
3. Video është e këngës "Kur Jam Kan Ni Vakt I Ri", por nuk këndohet nga Milaim Mezini & Mahmut Ferati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Milaim Mezini & Mahmut Ferati - Kur Jam Kan Ni Vakt I Ri  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Mahmut Ferati

11/12/1985

1985-12-11T15:56:54+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kur Jam Kan Ni Vakt I Ri" kënduar nga Milaim Mezini & Mahmut Ferati.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Milaim Mezini & Mahmut Ferati i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Super 700. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

o kur jam kan ni vakt i ri
e kam pas ni qifteli
kang e loj na kan mahi
me tu shkri zemra tu i ni
o lum e lumi une

oo syzezen ekam pas kojshi
shume marak tuj knu mem ni
dite per dite me rrike karrshi
ni dite mthirri me shku nshpi
o lum o lumi une

oo une i mjeri keq mashtru
nshpi tsyzes ni dite jam shku
mire jam ule jam rahatu
ja kem nis me knu me knu
o lum o lumi une

o sa u bona pak rahat
krisi nderrrak tak tak
shpejt e shpejt jam dal ne hajat
aty ish kan ni shtrig plak
fort po sillka me lagraq
desh ma thej njanen kaphaq
o mjer o mjer i mjeri une

o shpejt e shpejt jam dal ne oborr
gati mhanger ni qen sharr
turr e vrap jam dal te koshi
aty ish ma i madh sharopi
shpejt e shpejt jam dal nsokak
gati mhanger ni minjak
o mjer o mjeri unee

oooo shpejt e shpejt jam dal ne bahshqe
e jam nal te molla laqe
kom kthy kryt me kqyr niher
o ish kon dal syzeza ne der
ma e mire se lul pranver
more djal hajde najhere
o lum o lumi uneeMë Shumë Këngë Nga Milaim Mezini:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet