Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mira Janji - O Moj Kenga Labe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

O moj kenga labe
cme bere per vete
vetem ti dhe nena
u dergjet mbi djepe

Dhe kur zen e nenes
ma rrembeu jeta
u ktheva te djepi
prap aty te gjeta

Vetem ti dhe nena
me moret per dore
vetem me ty hodha
vallen burrerore

Vetem me ty vrava
lotin kur pikoi
vetem me ty ndava
dhimbjen kur rendoi

Jet o jet e madhe
po do te me velesh
me nje iso labe
dua te mpercjellesh

Vetem me ty jeta
kurr nuk mu rendua
ke rrembeu vdekja
ne krahet e tua


Ky tekst u dërgua nga Alba


Nuk kemi video për këtë këngë.


Mira Janji
Publikimi: 11/05/2013


Mira Janji - O Moj Kenga Labe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Moj Kenga Labe".
3. Video është e këngës "O Moj Kenga Labe", por nuk këndohet nga Mira Janji.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mira Janji:


Komente 0