Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mira Konci & Redon Makashi - Treni I Jetes Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  3

Ja tek po rent, ky treni i jetes
Ne dit e net, dielledhe shi vrapon vrapon
Dikush drejt nenes, me mallin ndert ja pershkon
Nje zemer pret dike tjeter ne stacion
Prisni percillni, ne rrugen pafund
Ndaj syrijoooo sju fle, jo sju fle kurre
Me krahe te tua vrapon, ky treni yne ja vrapon
me mijera zemra bashkon, ti makinist ne stacion
Vrapon mbi shinat pafund, me trenin zemra therret
Ti largesi na shkurton, dashuri ti bashkon
Me mall mijera njerz ngado...Nuk kemi video për këtë këngë.
Mira Konci & Redon Makashi - Treni I Jetes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Treni I Jetes".
3. Video është e këngës "Treni I Jetes", por nuk këndohet nga Mira Konci & Redon Makashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mira Konçi:


Komente 0