A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Miranda Hashani - Ti Ne Shkup Une Ne Gjakove  (Feat. Xeni)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

15/02/2009

2009-02-15T22:48:30

Featuring

Xeni (Shkelzen Jetishi)


cme ka zene e shkrete sefdaja
oret e nates fund nuk kane
rri e pres une fukaraja
me ta degju zerein tand

rreh tik tak jo zemra ime
ajo te njeh sje fukara
dashurin ta fal pa hile
e sta jap dot me qera

refreni
ti ne shkup e une ne gjakove
te dy bashke nje mall me hjek
hajt vallzojme vashe dore per dore
mos ti lem zemrat meu djege
eja te shkojme kah Elbasani
trendafile tufe ne dore
se kalojme kah Bezistani
na behen zemrat mal me bore


Lyrics submited by Klarinetisti
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019