Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Miranda Hashani & Shkumbin Kryeziu - 2000 Vjet Rrugetim  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/03/2016

2016-03-28T10:58:54

Më Shumë Nga

Shkumbin KryeziuKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "2000 Vjet Rrugetim" kënduar nga Miranda Hashani & Shkumbin Kryeziu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Miranda Hashani & Shkumbin Kryeziu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Miranda Hashani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet