Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mirgen Zela & Vis Meçi - O Kurbet Ti Qofsh Mallku Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Ooohoo jeta ime shum e shkret
Larg vendlindjes me ka tret
E kujtoj at dit moj nan
Me lot bashk kur u ndam

Me ka mar malli per baben
Qe nuk po e shoh
U ben vjet qe se kam pa
Sdi a do me njoh

Refreni:x2
O gurbet ti qofsh mallku
Prej familjes mke largu
Po m'pervlon malli i nanes
I qaj hallet n'drit te hanes
O gurbet ti qofsh mallku
Prej familjes mke largu
Po m'pervlon malli i nanes
I qaj hallet n'drit te hanes

Motra ime dashur
Kur ti je martu
Me fal mu te shkretin
N'darsem skam qellu

Ah bre vllau jem
Qe po m'pret me mall
Ishalla kur t'kthehem
Nan e bab jan gjall

Refreni:x2
Mirgen Zela & Ervis Meçi
Publikimi: 31/07/2021
Muzika: Rexhep Kuqi & Ervis Meçi
Teksti: Ervis Meçi
Music & Video Produksioni: Studio Kuçii
Camera: Robert CaniMirgen Zela & Vis Meçi - O Kurbet Ti Qofsh Mallku
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Kurbet Ti Qofsh Mallku".
3. Video është e këngës "O Kurbet Ti Qofsh Mallku", por nuk këndohet nga Mirgen Zela & Vis Meçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mirgen Zela:


Komente 0