A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Miriam Cani - I Paprekshëm


Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  39

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

17/06/2013

2013-06-17T09:11:54

Video Production:

Pro Video

Participating in

Zhurma Show 2013


Vetem dhe nje hap
Pertype lotin me nje pikez heshtje
Vetem dhe nje hap
Qe nga kjo hije te riçle buzeqeshje
E di mire,
Me sa guxim e perqafove jeten
E di mire, E di mire
Sa te shtrenjt e ke te verteten !

Vetem dhe nje hap
Vetem dhe nje hap
Vetem dhe nje, vetem dhe nje
Vetem dhe nje hap
Te jesh i paprekshem!!
Te jesh i paprekshem!!

Vetem dhe nje hap
Perdore dhimbjen si nje pike mbeshtetje
Vetem dhe nje hap
Dhe zemra jote nuk do kete me etje
E di mire
Sa gjate u ndeshe sy me sy me jeten
E di mire, e di mire
Sa te shtrenjt e ke te verteten!!

Vetem dhe nje hap
Vetem dhe nje hap
Vetem dhe nje..
Vetem, vetem dhe nje
Vetem, vetem dhe nje hap
Te jesh i papreksheem!!
Te jesh i paprekshem

Vetem dhe nje hap
Te jesh i perjetshem
Vetem dhe nje hap
Te jesh i pavdekshem

Te jesh i paprekshem
Te jesh i paprekshem!


Lyrics submited by jonila vataKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019