Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mirsa - Indiferent Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Me mundon arsyen t'ma thuash
Ne te dy tani mbetem si dy te huaj
Me shqetson e shpirtin pesh ma qon
Ti kur hesht, pse nuk flet
Asgje midis nesh ,nuk mbet

Ref : 2x
Pse me rri indiferent
Pse nuk flet per ket segment
Flet per gjerat qe si dua
E aspak nuk flet me mua

Ti po hesht e kurr nuk flet per lidhjen tone
E une mendoj se neser do ta kem shum vone
Me shqetson e shpirtin pesh ma qon
Ti kur hesht, pse nuk flet
Asgje midis nesh ,nuk mbet

Ref : 5x
Pse me rri indiferent
Pse nuk flet per ket segment
Flet per gjerat qe si dua
E aspak nuk flet me mua


Ky tekst u dërgua nga Baby GirlMirsa Kerceli
Publikimi: 01/12/2006
Muzika: Artan Kastrati
Teksti: Avni Qahili
Orkestrimi: Artan Kastrati


Mirsa - Indiferent
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Indiferent".
3. Video është e këngës "Indiferent", por nuk këndohet nga Mirsa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mirsa Kerceli:


Komente 0