Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mirsa - Pritja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Dije mir se ti me ke humbur
dhe e ke veshtir qe te
jesh i lumtur ashtu si dikur
kur s'mendoni tjeter vec per dashuri
qe na zbukuronte jeten

Kur te bjen ndermend per mua
dhe per puthjet ne mesnat
dije se me ke munguar
sepse pritja ish e gjat

Kur te bjen ndermend per mua
dhe per buzet qe ti dhash
gjeje shkakun se tani
nuk jemi bashk

Dije mir se kush osht fajtori
per at lamturmir qe ketu na
solli dhe nuk po na len
perseri te flasim sikur po na vret
heshtja jote nuk po e zgjasim

Kur te bjen ndermend per mua
dhe per puthjet ne mesnat
dije se me ke munguar
sepse pritja ish e gjat

Kur te bjen ndermend per mua
dhe per buzet qe ti dhash
gjeje shkakun pse tani
nuk jemi bashk...


Ky tekst u dërgua nga baby_girl

Mirsa - Pritja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pritja".
3. Video është e këngës "Pritja", por nuk këndohet nga Mirsa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mirsa Kerceli:


Komente 0