Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mirsa Kerceli - Ti Djalo

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Djalo".
3. Video është e këngës "Ti Djalo", por nuk këndohet nga Mirsa Kerceli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mirsa Kerceli - Ti Djalo  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Teksti:

Granit Gashi

Këngë e albumit:

"Hite Vere 2011 Cd 2"

Këngë e albumit:

"Hite Nga Albatrade Plus"

Këngë e albumit:

"Greatest Hits: Lovestoned"

Pjesëmarrëse në

Çelësi Muzikor 3

Komente

Asnjë Koment

24/11/2009

2009-11-23T23:00:00+00:00nononone hey ooouoo
oooooo nonononoo hey
nanannanannanna
naannananananan

plot gënjeshtra
nga ti vetem fjal
tani e kuptova
me leh frym po marr
qdo fjal e jotja
me nuk vlen aspak
zemren ma theve mua qdo nat

tash shum me mir
ke pun me dike tjeter
t'lutem mos u kthe
ne adres te vjeter
sa me larg je nga une
ksaj pune i dhe fund
me tjetren len gjdo pun
kthehesh prap kot te un

ti djalo per mua je i harruar
per mua me nuk vlen
ik tani tjetren e gjen
per mua me nuk vlen
ik tani tjetren e gjen
(2x)

plot genjeshtra
nga ti vetem fjal
tani e kuptova
me leh frym po marr
qdo fjal e jotja
me nuk vlen aspak
zemren ma theve mua qdo nat

tash shum me mir
ke pun me dike tjeter
t'lutem mos u kthe
ne adres te vjeter
sa me larg je nga une
ksaj pune i dhe fund
me tjetren len gjdo pun
kthehesh prap kot te un

ti djalo per mua je i harruar
per mua me nuk vlen
ik tani tjetren e gjen
per mua me nuk vlen
ik tani tjetren e gjen
(2x)


Ky tekst u dërgua nga Marigona
Më Shumë Këngë Nga Mirsa Kerceli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet