Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mirsa & Butrint Rashiti - E Dashuruar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Butrinti:
Sonte nuk e di
Ku mbaron dashuria
Ne sytë e tu
Apo në dhimbjet e mia

Mirsa:
Ende nuk e di
Ti a ke adres...
Apo ndoshta jam..
Ende e pashpres

REF. 2x:
I/E dashuruar jam ne ty
Shum e dashuruarrr
Nuk ke ka ja mban
I imi je
Te kam robëruar.

Mirsa:
Sonte nuk e di
Ku mbaron dashuria
Ne sytë e tu
Apo në dhimbjet e mia

Butrinti:
Ende nuk e di
[jo nuk e di]
Ti e ke adres
[a ke adres]
Apo ndoshta jam,
Ende i pa shpres...

REF. 2x:
I/E dashuruar jam ne ty
Shum e dashuruar
Nuk ke ka ja mban
I imi je
Të kam robruar.

Mirsa & Butrinti:
I dashuruar jam ne ty
Shume i dashuruar
Nuk ke ka ja mban
E imja/i imi je
Te kam robruar.


Mirsa & Butrint Rashiti - E Dashuruar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Dashuruar".
3. Video është e këngës "E Dashuruar", por nuk këndohet nga Mirsa & Butrint Rashiti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

10

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Mirsa Kerceli:


Komente 0