Më mbaj mend (për 1 muaj)

Misol Fasa - Mos Me Lendo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Mos me lëndo, ti mos me lendo
Se ajo te do, ty ajo te do.

Jemi jemi njo, zemren ta fal sot
Nuk kërkoj, asgjë më në ktë botë
Se ti, ploteson çdo pjesë te trupit tim
Pasion, te kam, je në çdo mendim.

Ref: (2x)
Mos më lëndo,
ti mos më lëndo
Zemrën teme jo
se ajo të do,
ty ajo të do.
sot më thuaj po.

T'kam kërku, por sgjeta jo si ty
t'du me t'pas
bashk me kon na t'dy

Se ti, ploteson çdo pjesë te trupit tim
Pasion, te kam, je ne çdo mendim

Ref: (2x)
Mos më lëndo,
ti mos më lëndo
Zemrën teme jo
se ajo të do,
ty ajo të do.
sot më thuaj po.

Ref: (2x)
Mos më lëndo,
ti mos më lëndo
Zemrën teme jo
se ajo të do,
ty ajo të do.
sot më thuaj po.


Ky tekst u dërgua nga  ALDOoooMisol Fasa
Publikimi: 22/12/2015
Festivali: Shkodra Fest 2


Misol Fasa - Mos Me Lendo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Me Lendo".
3. Video është e këngës "Mos Me Lendo", por nuk këndohet nga Misol Fasa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Misol Fasa:


Komente 0