Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mistiku - Na T'dy (Feat. Arsinda)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

ARSINDA 2X (REF)
Jena na t'dy
Tjeter nuk ka
nuk mujn ne na nda
Jo smujn me na nda
Jena mbi kta o nanana
lej t'plasin kta

MISTIKU

kta dojn me dit shum
sdi pse xhelozun
kot e kan kto kot
Smujn me na nda
Jan thjesht t'deshtum
Ti mendon per mu
Un mendoj per ty
mendime te perbashkta
cdo sen mujm me kry
Esht e thjesht me ty
e ki t'thjesht me mu
i bom bashk do koh
na mujm mu kuptu
Mistiku
Featuring: Arsinda
Publikimi: 24/05/2016


Mistiku - Na T'dy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Na T'dy".
3. Video është e këngës "Na T'dy", por nuk këndohet nga Mistiku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mistiku:


Komente 0