TEKSTESHQIP

Mistiku
S'ta Fali
Lyrics
(Feat. Hazy & Arsinda)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "S'ta Fali" kënduar nga Mistiku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për një atmosferë të shtuar, krijimi muzikor u lansua tek audienca me mjaft shije me anë të një videoklipi muzikor, i cili u publikua me datë 30 Shtator 2016.