TEKSTESHQIP

Mistiku
Tradhetia
Lyrics
(Feat. Arsinda)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tradhetia" kënduar nga Mistiku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për të shtuar dozën artistike, materiali muzikor është sjellë para publikut i realizuar nga ana vizuale edhe me videoklip muzikor, i cili u publikua me datë 5 Maj 2017.