Më mbaj mend (për 1 muaj)

Monika Trungu - Ti Më Bën Të Pasur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Ti më bën të pasur.

Jepmë një veshtrim
Të të fal diellin dhe hënën
Jepmë nje buzqeshje,
Të të fal këngën dhe zemrën.

Jepmë një të prekur
Të të fal thellsin e një deti
Jepmë ti një puthje
Të të fal zjarr planeti.

Të dua shum..
Sa çmëndem un’
Të dua, të dua të dua…
Çdo gjë nga vetja e fal’ un ‘
Çdo gjë e imja ësht’ për ty
I dashur..
E ti shum’ fish më kthen gjithshka..
Më bën të pasur…

Jepmë një vështrim
Të të fal diellin dhe hënën
Jepmë një buzqeshje,
Të të fal këngën dhe zëmrën.

Jepmë ti një puthje
Të të fal thëllsin e nje deti
Ah per pakez dashuri
Jap nga jeta gjith c’më mbeti


Monika Trungu - Ti Më Bën Të Pasur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Më Bën Të Pasur".
3. Video është e këngës "Ti Më Bën Të Pasur", por nuk këndohet nga Monika Trungu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Monika Trungu:


Komente 0