Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Fejza - Të Premtoj Nënë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  10

I mbylli sytë nana
Sytë ëndërruese
Kur mendoj moj bijo
Të mendoj veç nuse

Dua të më marrësh
një djalë të bukur

Vetullën hark moj bijë
Shtatin si bajrak (x2)

(Didi)
Mos u lut moj nano
Ne i mbyllëm sytë
Se ta bjen jot bijë o
Diellin që shëndrit

Do ta mbushim prehnin
plot me vocërrakë
Do ta shtojmë fisin nanë
me shtatë bajrakë

Ref:
Do të dua shumë moj nanë
porsi këta dy sy
Mbasi Zoti nuk na fali
Nji sokol n'shpi


Ky tekst u dërgua nga  FansiShkurtes

Motrat Fejza - Të Premtoj Nënë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Të Premtoj Nënë".
3. Video është e këngës "Të Premtoj Nënë", por nuk këndohet nga Motrat Fejza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Motrat Fejza:


Komente 0