Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Mustafa - Erdha Nga Diaspora Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Xhaku rahat nuk na la
Pa ardh kosoven me pa
Me pa vendlindjen ton
Qe zemra shum e doonn

Xhaku rahat nuk na la
Pa ardh kosoven me pa
Me pa vendlindjen ton
Qe zemra shum e doonn

...
Në zëmër gëzim un mora
Erdha nga diaspora
Jam në vendlindjen time
Jam mbushë me gëzime
×2
Shumë ditë e shumë net
E kemi prit hasret
Me kon bashk me ju
Ne Kosov bashk me festu

Shumë ditë e shumë net
E kemi prit hasret
Me kon bashk me ju
Ne Kosov bashk me festu
...
Në zëmër gëzim un mora
Erdha nga diaspora
Jam në vendlindjen time
Jam mbushë me gëzime
×2
...
Në zëmër gëzim un mora
Erdha nga diaspora
Jam në vendlindjen time
Jam mbushë me gëzime
×2


Ky tekst u dërgua nga Susy❤️Motrat Mustafa
Publikimi: 25/11/2022
Orkestrimi: Besnik Zikolli
Tex & Muz: Artan Ramadani


Motrat Mustafa - Erdha Nga Diaspora
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Erdha Nga Diaspora".
3. Video është e këngës "Erdha Nga Diaspora", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:


Komente 0