TEKSTESHQIP

Mr X
Bone Veç Per Mu
Lyrics
(Feat. Leuname)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bone Veç Per Mu" kënduar nga Mr X.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për një impakt sa më të madh, ky materiali muzikor u prezantua para publikut i ilustruar nga sfera vizuale me anë të një klipi muzikor, i cili u publikua me datë 18 Prill 2016.