TEKSTESHQIP

Mr X
Fenomenale
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Fenomenale" kënduar nga Mr X.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Jo vetëm radio dhe audio streaming, sepse ky materiali muzikor u paraqit tek ne i realizuar në aspektin vizual edhe me një videoklip, video produksioni i të cilit është përgatitur nga MAX Production. Ky videoklip u publikua me datë 6 Nëntor 2021. Autor i tekstit është vetë këngëtari, ndërsa për orkestrimin dhe për produksionin në studio punoi Alandy.