TEKSTESHQIP

Mr X
Eja Sonte
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Eja Sonte" kënduar nga Mr X.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Pasi u plotësua me të gjithë komponentët e saj, materiali muzikor u paraqit tek shikuesit i ilustruar mjaft mirë edhe me anë të një videoklipi muzikor, për produksionin e të cilit është përkujdesur MAX Production. Ky videoklip u publikua më 16 Qershor 2022. Autor i tekstit është vetë këngëtari, ndërsa arranzhues i muzikës dhe producenti audio është Alandy.