TEKSTESHQIP

Mr X
Shqipe Montana
Lyrics
(Feat. El Miro)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shqipe Montana" kënduar nga Mr X.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më në fund pritja e adhuruesve mbaroi dhe materiali muzikor u përcoll tek audienca e gjerë i realizuar bukur me videoklip muzikor, për produksionin e të cilit u kujdes Estia Film. Videoklipi u publikua me datë 26 Dhjetor 2022. Këngës i janë përshtatur vargjet nga El Miro & Mr X, ndërsa për orkestrimin dhe për produksionin audio punoi OG Rruga.
Rryma muzikore:
Hip-Hop
Renditja:
Top 200